Program Ford Używane

Program Ford Używane wprowadza Raport Historii Pojazdu

10.08.2023

Zakup samochodu używanego wiąże się czasami z pewnym ryzykiem. Nierzadko zdarza się, że największą wadą takiego auta jest jego poprzedni właściciel i zatajona historia. W ramach programu Ford Używane stawia się nacisk na jakość. Dlatego dokumentacja oferowanych pojazdów może być dodatkowo uzupełniona o raport historii AutoDNA.

Ford Używane to specjalny program sprzedaży starannie wyselekcjonowanych i dokładnie sprawdzonych samochodów używanych. W ofercie znaleźć można samochody marki Ford, które mają maksymalnie 8 lat i nie więcej niż 150 tys. kilometrów przebiegu. Każdy z nich przechodzi 150- punktową kontrolę. Po jej zakończeniu wydawany jest protokół kontrolny, który staje się podstawą do wydania Certyfikatu Jakości Pojazdu Ford. Samochody nie mają więc żadnych ukrytych wad.

Salon Forda

Nowością w programie Ford Używane jest raport AutoDNA, który dodatkowo uwierzytelnia ich stan techniczny. Dane zawarte w takim raporcie stanowią nieodzowny element sprawdzenia auta i obejmują między innymi: sprawdzenie baz skradzionych pojazdów, dane techniczne pojazdu, archiwalne zdjęcia pojazdu, przeznaczenie pojazdu, informacje o odczytach drogomierza, informacje o zgłoszonych uszkodzeniach, wypadkach, szkodach oraz usterki fabryczne auta, zastawy skarbowe, wykonywanych okresowych badaniach technicznych i inne.


– Samochody oferowane w programie Ford Używane mają być najwyższych lotów. Dlatego tak wielką wagę przykładamy do naszego Certyfikatu Jakości Pojazdu Ford, a teraz również do raportu AutoDNA. Nawiązanie współpracy z AutoDNA to kolejny krok milowy na drodze do naszej transparentnej sprzedaży aut używanych umożliwiającej pewny i rzetelny zakup samochodu z drugiej ręki – mówi Maciej Rajewski, kierownik programu Ford Używane w Ford Polska.

Samochody od ręki

Samochody oferowane w programie Ford Używane są sprzedawane z 12-miesięczną bezpłatną gwarancją bez limitu kilometrów. Klienci mogą doposażyć się w pakiety gwarancyjne nawet do 3 lat. Dodatkowo w pakiecie oferowane jest 12-miesięczne ubezpieczenie Assistance.

W ofercie Ford Używane można znaleźć najbardziej popularne na polskich drogach modele. Dominuje tu Focus oraz Mondeo, popularnością cieszy się również model Kuga. Obecnie w ofercie znajduje się kilkadziesiąt samochodów rozmieszczonych po salonach w całej Polsce.


Aktualności i wydarzenia

Promocje

Pokaż najnowsze promocje Ford Budmat Auto

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Ford Budmat Auto