Ford Mustang Mach-E

„Maja – wyzwania z rozMach-Em” – odcinek 4.: Raz na wodzie, raz pod…

16.08.2023

Na kanale YouTube Ford Polska zadebiutował czwarty odcinek cieszącego się dużą popularnością cyklu filmów „Maja – wyzwania z rozMach-Em”. Czwartego dnia swojej wyprawy po Polsce Maja wskoczy do kajaka górskiego i u progu Pieńskiego Parku Narodowego spróbuje swoich sił w walce z rwącą rzeką.

  • Premiera czwartego odcinka z serii „Maja – wyzwania z rozMach-Em” na kanale YouTube Ford Polska.
  • W kolejnych odcinkach Maja Włoszczowska wraz ze specjalnie przygotowanym Mustangiem Mach-E podróżuje przez Polskę w poszukiwaniu nowych, inspirujących wyzwań.
  • Projekt „Maja – wyzwania z rozMach-Em” to pięcioodcinkowy serial z Mają Włoszczowską wyprodukowany przez Ford Polska.

Na YouTube Ford Polska debiutuje czwarty odcinek cyklu „Maja – wyzwania z rozMach-Em”, w którym główną rolę gra polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy – Maja Włoszczowska. Z Mają spotykamy się ponowie czwartego dnia jej wyprawy przez Polskę w inspirujących poszukiwaniu atrakcji i przygód, których spróbować może każdy.

Po wspinaczce górskiej, lotach szybowcem oraz zmaganiach na łódce regatowej, Maja dociera do Pieńskiego Parku Narodowego – najstarszego parku narodowego w Polsce. Jedną z największych atrakcji parku, poza fantastycznymi widokami, szlakami turystycznymi i trasą rowerową Velo, jest spływ Dunajcem. Maja wskakuje więc do kajaka górskiego by zmierzyć się z rzeką. Najpierw do zmagań podejdzie na spokojnie, jednak w drugiej części przygody czeka na nią bardziej wymagające wyzwanie, które będzie sporym zaskoczeniem dla naszej bohaterki.

Maja Włoszczowska na kajakach

 – Pierwsza część mojej przygody była super rekreacją, ale potem, kiedy nieco zmieniliśmy otoczenie, kajak częściej był nade mną, a ja szorowałam kaskiem po dnie. Mogę zdecydowanie powiedzieć, że tym razem moja moc i moje osiągi zostały poddane solidnemu sprawdzianowi, o czym przekonacie się w czwartym odcinku wyzwań z rozMache-Em – mówi Maja Włoszczowska.

Projekt wideo „Maja – wyzwania z rozMach-Em” to pięcioodcinkowy serial wyprodukowany przez Ford Polska. W roli głównej występuje w nim Maja Włoszczowska, która za kierownicą elektrycznego Forda Mustanga Mach-E uzbrojonego w przyczepkę kempingową wyrusza w podróż pełną wyzwań, by przedstawiać ciekawe pomysły na aktywne spędzanie czasu w duchu przygody. Po sukcesie ubiegłorocznej edycji serialu, w tym roku Maja odkryje piękne zakątki południowej Polski i spotka się z niezwykłymi ludźmi, którzy przygotowali dla niej wyzwania pełne adrenaliny. Jakie to wyzwania? Tego w czasie realizacji programu nie wiedziała nawet jego bohaterka.

Więcej szczegółów o projekcie „Maja – wyzwania z rozMach-Em” znajdą Państwo w pierwszej informacji prasowej poświęconej temu cyklowi.

Ford Mustang Mach-E, którym Maja Włoszczowska jeździła w programie „Maja – wyzwania z rozMach-Em” ma napęd na cztery koła, dysponuje mocą 351 KM, a moment obrotowy to 580 Nm. Akumulator o użytecznej pojemności 91 kWh pozwala przejechać na jednym ładowaniu nawet 550 km (WLTP). Samochód został wyposażony w panoramiczny dach z filtrem przeciwsłonecznym oraz system nagłośnienia B&O z 9 głośnikami i subwooferem.


Ford Mustang Mach-E zgodnie z homologacją może transportować na swoim dachu bagaż o wadze 75 kg. W wersji z dachem panoramicznym limit ten wynosi 65 kg. Oznacza to, że bez problemu można nim przewieźć kajak, rower, boks dachowy czy narty. Dodatkowo dopuszczalna masa holowanej przez Macha-E przyczepy z hamulcem wynosi do 1000 kilogramów.

Już teraz Maja wraz z Fordem Mach-E na kanale YouTube Ford Polska w ramach projektu „Maja – wyzwanie z rozMach-Em” zaprasza i inspiruje widzów do poszukiwania i podejmowania nowych wyzwań. Pierwsze cztery z pięciu odcinków jest są już dostępne na kanale Ford Polska.


Aktualności i wydarzenia

Promocje

Pokaż najnowsze promocje Ford Budmat Auto

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Ford Budmat Auto